For Sale
Residential
Price
Beds / Baths
All Filters
9 places
$960K
2.93%
Croissant Park
410 SE 12th, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
4 baths
2,185 ft²
$820K
2.84%
Croissant Park
1317 SE 2nd, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
2,416 ft²
3 days on Market

$795K
Croissant Park
200 SE 19th St, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
2 baths
1,134 ft²
$751K
6.01%
Lauderdale
2212 SE 4th, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
2,413 ft²
$725K
21.62%
Croissant Park 4 28 B
1844 SE 1st, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
1,454 ft²
$654K
3.68%
Croissant Park 4 28 B
1904 SE 1st, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
1,067 ft²

$450K
Southport Square Condo Southport Square, Unit 7E
499 SE 13th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,000 ft²
$375K
16.11%
Southport Square Condo, Unit 8e
499 SE 13th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,000 ft²
$189K
North Hampton Court, Unit 106
490 19th, Fort Lauderdale FL, 33060
1 bed
1 bath
680 ft²

9 places
$960K
2.93%
Croissant Park
410 SE 12th, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
4 baths
2,185 ft²
$820K
2.84%
Croissant Park
1317 SE 2nd, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
2,416 ft²
3 days on Market

$795K
Croissant Park
200 SE 19th St, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
2 baths
1,134 ft²
$751K
6.01%
Lauderdale
2212 SE 4th, Fort Lauderdale FL, 33316
3 beds
3 baths
2,413 ft²
$725K
21.62%
Croissant Park 4 28 B
1844 SE 1st, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
1,454 ft²
$654K
3.68%
Croissant Park 4 28 B
1904 SE 1st, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
1 bath
1,067 ft²

$450K
Southport Square Condo Southport Square, Unit 7E
499 SE 13th St, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,000 ft²
$375K
16.11%
Southport Square Condo, Unit 8e
499 SE 13th, Fort Lauderdale FL, 33316
2 beds
3 baths
1,000 ft²
$189K
North Hampton Court, Unit 106
490 19th, Fort Lauderdale FL, 33060
1 bed
1 bath
680 ft²